OCO Yapı

Dünyanın 35 farklı ülkesine hizmet veren OCO Group A.Ş uzun yıllardan bu yana sektörde bulunmanın tecrübesiyle hareket etmektedir. Türkiye için çalışan, dünya için üreten OCO Group faaliyet gösterdiği her sektörde müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Afrika kıtasına yönelik çözüm odaklı hizmetleriyle adını duyan OCO Group hizmet verdiği ülke sayısını daha da genişletmeyi hedeflemektedir.

Mimarlık, dış ticaret gibi kategorilerle bağlantılı olarak çalışan OCO Yapı, inşaat uygulama, teknik uygulama, müteahhit ve inşaat faaliyet alanları gibi farklı başlıklar altında geniş çaplı hizmetler sunmaktadır. Geçtiğimiz dönemde Çeşitli müşterilerine inşaat malzemesi gönderen OCO Group ürünlerin uygulamasını yapamamasından dolayı projenin inşaat kısmına da destek vermiştir. Türk usta ve ekibiyle beraber Gine’ye giden OCO Group Gine’de inşaat uygulaması yaparak bu bölgede önemli bir referans elde etmiştir. O günden bu yana Afrika’da tercih edilen firma haline gelmiştir. Binaların ince iş olarak tabir edilen seramiğini ve kapısını yapan OCO Group bununla yetinmeyerek inşaat sektöründeki faaliyetlerinin niteliğini arttırmayı hedeflemektedir. Önümüzdeki dönemde sıfırdan inşaat kurma isteğinde olan OCO Group ihalelere girme ve inşaat projelerinde ana firma olma hedeflerine sahiptir.

Neden OCO Yapı?
OCO Yapı bu sektörde başarılı olmanın ne kadar zor olduğunun bilincindedir. Bilhassa, inşaat hizmetini farklı bir ülkede sunuyorsanız daha da kalifiye olmak zorundasınız. Genel olarak Afrika’daki inşaat projelerine destek veren OCO Yapı üstün nitelikli ekibe sahiptir. Bu sayede, yerel halkın istekleri en iyi şekilde anlaşılmakta ve uygulamaya dökülmektedir. Bunun yanı sıra, OCO Yapı’nın mühendislik sektöründe yeni projelere açık olduğunu ifade edebiliriz. Kendisini sürekli olarak geliştirmeye çalışan OCO Group bu bağlamda inşaat sektörüne dair pozitif duygusu taşımaktadır.

OCO Group inşaat sektöründe içerisinde bulunduğu tüm projelere dair sorumluluklar almaktadır. Şantiye şefi veya proje müdürü olarak projelere destek verebilecek ekibi sınırsızdır. Ayrıca, iletişim konusuna çok önem vermektedir. İnşaat sektöründe iletişim her şeyden önce gelmektedir. Bu bağlamda, hem şantiyedeki işçilerle hem de projeyi gerçekleştiren iş ortaklarıyla sürekli olarak iletişim içerisinde bulunmayı kendisine görev edinmiş bir firmadır.

OCO Yapı Neler Vaat Ediyor?
OCO Yapı Afrika ülkelerine inşaat malzemesi ihraç ederek başladığı bu sektördeki çalışmalarına aralıksız olarak devam etmektedir. İç ve dış dekorasyon konusunda önemli referansları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, ilerleyen dönemlerde kendisini geliştirerek Dünya’da daha büyük inşaat projelerinin içerisinde olmayı hedeflemektedir. Bunu yaparken de kendisini ve ekibini sürekli olarak geliştirmektedir. Bilhassa teknolojiyi yakından takip etmektedir. Gelişen teknoloji unsurlarını kendisine uygulamaktadır.

OCO Yapı bu sektörde her şeye hazırlıklıdır. Ortaya çıkan yeni durumlara pratik çözümler üretmesi söz konusudur. Acil durumlarda üretilecek çözümlerin inşaat sektöründe ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. OCO Yapı liderlik becerilerine sahip bir firmadır. Tüm projenin tasarım ve uygulamasından sorumlu olduklarının bilinciyle hareket ederler. Farklı profesyonellerden oluşan bir ekibi idare edebilirken aynı zamanda müşterinin isteklerini harfiyen yerine getirme kabiliyetine sahip bir firmadır. OCO Yapı 2020’li yıllarda inşaat sektöründeki çalışmalarıyla adından çok fazla söz ettirecektir.

× Whatsapp