OCO Tech

Fabrika kurulumu

Makine imalatı

Otomobil Yedek Parça

Gıda işleme tesisleri

Petrol üretim tesisleri

Otobüs karasör

Üretim tesisleri

Tarım aletleri

Ağır vasıta üst yapı

Hububat işleme makinaları

Et Süt Balık işleme tesisleri

İş Makinaları

24 yılı aşkın bir süredir ticaret hayatında bulunan OCO Group A.Ş hizmet verdiği her ülkede tedarik, uygulama ve imalat süreçlerinin müşterinin isteği doğrultusunda olmasına gayret göstermektedir.

OCO Group A.Ş bağlı bulunduğu pazarlarda en çok tercih edilen olmayı hedeflemektedir. Bunun yanı sıra, çözüm ve müşteri odaklı olarak hareket etmektedir. Yenilikleri takip eden, verimli, rekabetçi, proaktif ve aynı zamanda çevreci bir yönetim anlayışına sahiptir. Mimarlık, dış ticaret, inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren OCO Group A.Ş aynı zamanda OCO Tech adı altında farklı hizmetler sunan bir hizmet kategorisine sahiptir. OCO Tech fabrika kurulumundan tutun da makine imalatına, petrol üretim ve gıda işleme tesislerine, üretim ve endüstriyel tesislerine kadar birçok alanda farklı hizmetler sunmaktadır.

Neden OCO Tech?
OCO Tech yıllardan bu yana Dünya’ya gıda işleme tesisleri kurmaktadır. Bunun yanı sıra, endüstriyel fabrikaların da kurulması mümkündür. Fabrika kurulumunun içerisinde fason makine imalatı yapılmaktadır. Petrol üretim tesislerinden tutun da otomobil, ağır vasıta ve yedek parça üretim tesislerine kadar birçok tesisin kurulumu söz konusudur. OCO Tech demonte otobüs ve ağır vasıta üretimi yapılmaktadır. Araçlar demonte bir şekilde üretildikten sonra ihracatı daha kolay yapılıp montajı alıcı partnerlerin tesislerinde yapılmaktadır.

Oco Group bünyesinde bulunan OCO Tech’in farklı ülkelerde farklı tesislere sahip olduğunu vurgulamak gerekir. Geçmiş dönemlerde, Moritanya, Tunus, Türkmenistan vs pirinç işleme tesisleri kurulmuştur. Bunun yanı sıra, Mali’de domates salçası üretim tesisi projesi yürürlüktedir. Sonuç olarak, OCO Tech’in Afrika’nın neredeyse her bölgesinde farklı üretim tesisleri kurarak bu bölgelere önemli bir yatırım yaptığını ifade etmek gerekir. Bugüne kadar her müşterisinden olumlu referanslar alan OCO Tech’in Dünya’nın gelişmesine katkıda bulunduğu aşikardır.

OCO Group’un bu konuda talebe göre hareket ettiğini ifade etmek gerekir. İlgili ülkelerinden gelen taleplerin değerlendirilmesinin ardından buna uygun çalışma içerisine girilmektedir. Ustaca hazırlanmış iş modelleri sayesinde imal edilmiş ürünlere olan talep her geçen gün artmaktadır. Bu gerçeğin farkında olan OCO Tech esnek üretim tesisleri meydana getirmektedir. Bu sayede, ürünlerin güncelliğini kaybetmemesi amaçlanmaktadır. Bir başka deyişle, ürünlere olan talebin hiçbir zaman azalmaması adına üretim tesislerinin buna uygun olarak dizayn edilmesi söz konusudur.

OCO Tech Neler Vaat Ediyor?
OCO Tech üretim tesislerinin kurulması noktasında ciddi bir hammadde güvenilirliği vaat etmektedir. Hammaddenin hem kaliteli olması hem de uygun fiyatlı olması söz konusudur. OCO Tech bu konuda hem kendisinin hem de iş yaptığı firmanın çıkarlarını gözetmektedir.

OCO Tech üretimin ne kadar zor bir iş olduğunun farkındadır. Hizmet veya deneyim üretmek yerine ürün yaratmak zor da olsa tatmin eden bir iştir. İnsanların kullanacağı ve faydalanacağı bir ürün üreten OCO Tech mesleki anlamda önemli bir tatmin yaşamaktadır. Bunun yanı sıra, OCO Tech’in maliyetler başta olmak üzere birçok konuda önemli planlamalar yaptığını ifade etmek gerekir. Pazarlama, malzemeler, işgücü gibi faktörleri her zaman öncelikli tutan OCO Tech’in rekabetçi piyasa şartlarına en iyi şekilde uyum sağladığı aşikardır.
Sonuç olarak, OCO Tech farklı alanlarda üretim tesisleri kurmasıyla Türkiye’nin dünyaya açılan penceresi olan firmadır.

× Whatsapp