OCO Medikal

Cenaze araçları imalatı

Mobil hastane kurulumu

Hastane ve klinik kurulumu

Sağlık ekipmanı tedariği

Morg üniteleri imalatı

Otopsi ve cenaze yıkama üniteleri

Klinik dizayn

2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden OCO Group A.Ş; dünyanın 35 farklı ülkesinde müşterileri olan, bulunduğu sektörün hiç tartışmasız lider firmaları arasında yer almaktadır. 24 yılı aşkın ticaret hayatı bulunan OCO Group A.Ş; aynı zamanda beş yıldan fazla ihracat deneyimine sahiptir.

OCO Group A.Ş; bilhassa dünyanın en önemli pazarlarından birisi olan Afrika kıtasında hatrı sayılır bir popülerliğe sahiptir. Tedarik, hizmet ve imalat süreçlerini müşteri memnuniyetiyle bir araya getiren OCO Group A.Ş; sistemleri meydana getirirken kullanıcının isteklerini göz önünde bulundurur. Planlamalar ve projeler; ortak akıl yürütme çerçevesinde yapılarak müşterinin istekleri en iyi şekilde karşılanmaya çalışılır.

OCO Medical Neler Vaat Ediyor?
Dünyanın birçok ülkesine hizmet sunan OCO Group A.Ş; medical alanında oldukça kaliteli hizmetler sunmaktadır. Cenaze taşıma ve yıkama araçları imalatı, Otopsi ve morg odaları, Hastane mobilyaları, Klinik tasarımı, Malzeme tedariği gibi konularda gönül rahatlığıyla OCO Group A.Ş’den hizmet alabilirsiniz.

OCO Medical; sağlık alanlarının istekleriniz doğrultusunda şekillenmesine katkıda bulunmaktadır. Bu sayede, modern sağlık sektörüne katkıda bulunmuş oluyoruz. OCO Group’un 2020 itibariyle Mali’de 10 klinik diş hastanesi, Burkina Faso’da 8 Hastane Morg’u, projeleri gerçekleştirmiş bulunmaktadır. Bunların sarf malzeme tedariği; OCO Dış Ticaret bünyesi tarafından yapılırken, mimari tasarımı ve yenilemesi OCO Medical tarafından yapılmaktadır.
OCO Medical ekibi; projenin ilk aşamasından son noktaya kadar olan süreçte, temel gereksinimleri dikkate alarak projenin gelecek vizyonu, yatırım ekonomisi, çekim merkezi oluşturma amacı, yerel ve uluslararası ilişkiler, sürdürülebilirlik ve yasal zorunluluklar gibi faktörleri değerlendirerek ortaya en iyi işi çıkarmaya çalışmaktadır.

Neden OCO Medical?
OCO Medical; nitelikli hastane ve alanları çok daha fazlasını ifade etmektedir. OCO Medical; Ürünlerinin imalatı ve tasarımını tamamı kendi ekibi tarafından sağlamakta ve modern sağlık kuruluşların daha teknologik olmasını sağlamanın önemli hedefleri arasında bulunmaktadır.
Sonuç olarak, dünyanın her yerinde adını duyurmaya kararlı OCO Group A.Ş; medical sektöründe en iyi hizmeti vermektedir.

× Whatsapp