OCO Mimarlık

Otel dekorasyon

Hastane kurulum

Spor sahası

Konferans salonu

Restoran dizayn

Apart tasarımı

Mobilya tasarımı

Ofis mimarlık

2016 yılından bu yana faaliyetlerine devam eden OCO Group A.Ş; dünyanın 35 farklı ülkesinde müşterileri olan, bulunduğu sektörün hiç tartışmasız lider firmaları arasında yer almaktadır. 24 yılı aşkın ticaret hayatı bulunan OCO Group A.Ş; aynı zamanda beş yıldan fazla ihracat deneyimine sahiptir.

OCO Group A.Ş; bilhassa dünyanın en önemli pazarlarından birisi olan Afrika kıtasında hatrı sayılır bir popülerliğe sahiptir. Tedarik, hizmet ve imalat süreçlerini müşteri memnuniyetiyle bir araya getiren OCO Group A.Ş; sistemleri meydana getirirken kullanıcının isteklerini göz önünde bulundurur. Planlamalar ve projeler; ortak akıl yürütme çerçevesinde yapılarak müşterinin istekleri en iyi şekilde karşılanmaya çalışılır.

OCO Mimarlık Neler Vaat Ediyor?
Dünyanın birçok ülkesine hizmet sunan ve Fransızca’nın ana dil olarak konuşulduğu ülkelerde hizmet veren OCO Group A.Ş; mimarlık alanında oldukça kaliteli hizmetler sunmaktadır. Tasarım, kurulum, dekorasyon, mimarlık, mobilya dizaynı gibi konularda gönül rahatlığıyla OCO Group A.Ş’den hizmet alabilirsiniz.

OCO Mimarlık; yaşam alanlarının istekleriniz doğrultusunda şekillenmesine katkıda bulunmaktadır. Bu sayede, çok daha kaliteli bir yaşam sürmenin keyfini çıkartabilirsiniz. Mimari tasarım; iç mekandaki ihtiyaçlara göre şekillenen bir tasarım sürecinden ibarettir. Kurumların ihtiyaç ve talepleri; mimari tasarımların dayanaklarını oluşturmaktadır.
OCO Group’un 2020 itibariyle Senegal’de 160 odalık otel dekorasyonu yenileme projesi hedefi bulunmaktadır. Otellerin saf malzeme tedariği; OCO Dış Ticaret bünyesi tarafından yapılırken otel dekorasyonu, mimari tasarımı ve yenilemesi OCO Mimarlık tarafından yapılmaktadır. Bunun yanı sıra, OCO Mimarlık; bugüne kadar birçok projeye imza atmıştır. Örneğin, 2019’un son aylarında Mali’de diş hastanesi kurulumu gerçekleştirilmiştir. Hastane kurulumu ve hastanenin mimari tasarımı OCO Mimarlık tarafından yapılmıştır. Ayrıca, Gine’de halı saha kurulumu projesi görüşülmektedir. Sonuç olarak, mimari tasarım başta olmak üzere uygulama, dekorasyon, yenileme, mobilya üretimi gibi faaliyetler; OCO Mimarlık tarafından gerçekleştirilmektedir.

OCO Mimarlık ekibi; projenin ilk aşamasından son noktaya kadar olan süreçte, temel gereksinimleri dikkate alarak projenin gelecek vizyonu, yatırım ekonomisi, çekim merkezi oluşturma amacı, yerel ve uluslararası ilişkiler, sürdürülebilirlik ve yasal zorunluluklar gibi faktörleri değerlendirerek ortaya en iyi işi çıkarmaya çalışmaktadır.

Neden OCO Mimarlık?
OCO Mimarlık için iç mimari tasarım; nitelikli ve güzel bir mekan yaratmaktan çok daha fazlasını ifade etmektedir. Mimari tasarımda kurumsal kimlik, marka kültürü ve yerel değerler dikkate alınmaktadır. Temel ihtiyaç ve gereksinimler eşliğinde ortaya en iyisini çıkarmak hedeflenir. OCO Mimarlık ekibi; bu süreçte danışmanlardan da gerekli desteği alarak yaptığı işin kusursuz olmasını hedefler.

OCO Mimarlık; tüm malzeme ve teslimleri, işçilik ve montaj ve test işlemleri üzerinden şantiye sürecinin eksiksiz şekilde yürütülmesini sağlamaktadır. Buna ek olarak, iş güvenliğine dair tüm önlemler eksiksiz olarak alınır. Projeye dair tüm öngörü ve planlamalar; OCO Mimarlık ekibinin tecrübe ve deneyimlerine göre yapılmaktadır. Bu sayede, ortaya çıkması muhtemel tüm risklere karşı önlemler alınmaktadır. Bunun yanı sıra, önceden hazırlanan iş programına uyumlu bir şekilde hareket edilmektedir. Projenin belirtilen zamanlarda tamamlanması ve teslim edilmesi; OCO Mimarlık ekibinin önemli hedefleri arasında bulunmaktadır.
Sonuç olarak, dünyanın her yerinde adını duyurmaya kararlı OCO Group A.Ş; mimarlık sektöründe en iyi hizmeti vermektedir.

× Whatsapp